top of page

Groupe

Public·74 membres

Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 Shiko online


4 minuta më parë — FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj is going head to head with FK Tepelena starting on 12 Nov 2023 at 12:30 UTC .


Aksident në aksin Memaliaj-Tepelenë, tre të plagosur 21 jan 2022 — Dy makina janë përplasur këtë mbrëmje në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në hyrjen e qytetit të Tepelenës. Për pasojë kanë mbetur të dëmtuar ... Lajme ANALIZA: Malli për familjen nuk të mbron nga infektimi me Corona, por maska e distanca. Musa Ulqini i ftuar në studion e lajmeve në News 24, ka komentuar Lajme More 10 Shkurt, Mbyllet sezoni i gjuetisë 10 Shkurt, Homazhe në nderim të Arben Xheladini 10 Shkurt, PDK bojkoton mbledhjen e kryesisë së… Home Tags Lajmet e fundit news net E vetmja gjë që shqetëson për momentin është forma fizike e dy lojtarëve të cilët në rastin më të mirë do ti duhet kohë për të kapur ritmin. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online News24 Live; News24 Live. International Zouk Day Group Brisbane 4 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 5 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë Cohen do ... Me ministren dhe deputeten Kumbaro në Nepravishtë.? takim me numrin e vajzës Kavaja Shqiperia. takim përsëri Elbasani Shqiperia.. Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. Top Gold Radio. Lajme Real Madrid Granada — golat e ndeshjes VIDEO Laurant Ademi October 5, News24 sjell lajmin e fundit në ko LAJMI I FUNDIT NE NEWS24 · Play all 27 dhjetor, Edicioni i Lajmeve ne News24 Albania Ora News 24 albania lajmet e fundit. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. VIDEO-SYRI TV/ Tepelena, Përmeti dhe Memaliaj, pa 1:36Sptialet bashkiake të qarkut Gjirokastër, nuk kanë mjekë specialistë. Për këtë arsye, banorë të Tepelenës, Memaliajt, Përmetit dhe bashkive ...Syri · SYRI TV · 16 qer 2023 FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj FK Tepelena live score (and video online live stream) starts on 12 Nov 2023 at 12:30 UTC time in Kategoria e Tretë - Group B, Albania. Moti i keq/ Memaliaj dhe Tepelena prej dy ditësh pa drita 10 dhj 2020 — Prej dy ditësh në bashkinë Memaliaj dhe Tepelenë për shkak të motit të keq ka pasur ndërprerje të energjise elektrike, në disa zona rurale ... Albanian Program Sot në Fokus DW-RADIO live. Redaksia RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. See more tags 25 at spiun. Ora News lajmet e fundit. Lajmet e fundit nga Top Channel — Lajmi i fundit ARTIKUJT E FUNDIT. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Shqipëria. Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt falas 19/11/2023 4 minuta më parë — FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj is going head to head with FK Tepelena starting on 12 Nov 2023 at 12:30 UTC . Tepelena Sot. Tepelena Sot ështe për të gjithë tepelenësit dhe miqë të tyre , aty do të gjeni gjithçka mbi historin , gjeografin , familjet, tepelenase, jetës dhe Shiko news 24 albania online. Jonila Godole: 20 shkurti duhet të ishte ditë bashkimi. Brezi i ri të ndërgjegjësohet për periudhën e diktaturës, të përndjekurit të trajtohen me dinjitet. Lajmet e fundit. Anthony Fauci zbulon se deri kur duhet të mbajnë maska amerikanët. PËRMET, VJESHTË E PARË…Dyshimet e para të policisë. Drejtori i U. K. Tepelenë akuzon Kryetarin e Bashkisë Memaliaj 22 mar 2018 — Tepelenë Arben Kaçorri drejtuar Kryeministrit Rama në të cilin jo pa nota revolte akuzon drejtpërdrejt Kryetarin e Bashkisë Memaliaj Durim Roshi. Agjencia e Lajmeve - Lajmi i fundit e vetmja qe ju sjell në kohë reale lajme te fundit shqip nga Rajoni dhe Bota 24 orë, minutë pas minute. Shiko VIDEO Lajmet e fundit nga Alsat M — Alsat M TV Lajmi Lajmet e fundit. Home - Arberia. Shifrat më të fundit të Organizatës Botërore të Shëndetësisë tregojnë se numri i infeksioneve globale ka shkuar në më shumë se 80 milionë, përfshirë mbi 1. September 25, November 2, KnaQuTV 0 Comments Lajme Live, Lajme Shqip, Lajmet e Fundit, T7 Live, Tv T7 Live Drejtperdrejt TV T7 Live Streaming, TV T7 Live HD Drejtperdrejt, Klan Plus Live, Top Channel Live — KnaQu. Përdorimi i shkrimeve, fotografive si dhe materialeve të kësaj platforme mund të bëhet vetëm duke e përmendur burimin albinfo. Kategoritë: Gabime CS1: Mungon parametri i gjuhës Qytete në Shqipëri Përmeti Qarku i Gjirokastrës AL-gjeo-cung. Kategori e fshehur: Koordinatat në Wikidata. Menyja e navigimit Mjete vetjake Nuk keni hyrë brenda Diskutimi Kontribute Krijo llogari Hyr. Hapësirat e emrit Artikulli Diskutim. News 24 albania eshte nje kanal lajmeve thjesht fillimisht e themeluar nga gazetari italian dhe ish-aksioneri te gazetes Gazeta Shqiptare, Radio Rash Jan 04, · Publisher - Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24 Lajme, Vijesti, Ulqini, Ulqin, Crna Gora, Mali i Zi. Tepelena Sot. | Mali i Salarise. ... live:):). 2 K members · 0 posts a day. Visit group · Group picture · Miremengjes. 43 drejtpërdrejt në diçka. Thjesht qëndro larg gjërave. -Hiqi syzat e ... Te gjitha lajmet ne formatin video te kanalit top channel mund ti shikoni ketu te permbledhura. Vetëvendosje: Dredhia e Greqisë me zgjerimin në Jon dhe pse Rama hesht. Organizata ndërkombëtare për vlerësim IEA ka publikuar rezultatet e vlerësimit të nxënësve të klasës së katërt. Tutte le Ultime Notizie sul Cagliari Calcio con aggiornamenti in tempo reale. Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt falas 19 nëntor 2023 16 minuta më parë — FK Memaliaj vs FK Tepelena live score, H2H and lineups FK Memaliaj is going head to head with FK Tepelena starting on 12 Nov 2023 at 12:30 UTC . [TV] Erzeni Dinamo Tirana 2022 17.09.2023 2 ditë më parë ... drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 FK Tepelena 22 7 3 12 21-48 24 Relegation ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page