top of page

Groupe

Public·74 membres

Latvija Horvātija skatīties interneta tiešraidē 18 novembris 2023 Tiešraide HD

pirms 13 stundām — [Skatieties tiešraidē] Tiešraide: Horvātija Latvija 8 septem IBNVendas IBNVendas pirms 42 minūtēm ... vietu | Horvātija - Maroka - Forum Cinemas ...

Tiešraide: Latvija Horvātija 18 novembris 2023 pirms 27 minū pirms 13 stundām — Tiešraide: Latvija Horvātija 18 novembris 2023 pirms 27 minūtēm — Teksta tiešraide: Horvātija - Latvija 5:0 (Spēle galā!) Finis Vitae (End of Life) Discussion page | SHPCA [straume<<<<]]] Horvātija Latvija skatīties interneta tiešraidē 8 septembris 2023 SPORTS – sporta ziņas, jaunumi, komentāri, intervijas, video, tiešraides. Tiešraide: Latvija Horvātija 18 novembris 2023 pirms 27 minūpirms 27 minūtēm — Teksta tiešraide: Horvātija - Latvija 5:0 (Spēle galā! ) – Futbols 2023. gada 8. sept. — Latvijas vīriešu futbola valstsvienība šovakar aizvada... Mēs izveidojam pretuzbrukumu, kura laikā tiek piešķirts abpusējs sods, spēle notiek 3 pret 3. (TIEŠRAIDE) Horvātija Latvija tiešraide 08/09/2023 2023. — Horvātiju IIHF Teksta tiešraide: Latvija -. [Skatieties tiešraidē] Tiešraide: Horvātija Latvija 8 septem IBNVendas IBNVendas pirms 42 minūtēm... Teksta tiešraide: Horvātija - Latvija 5:0 (Spēle galā! ) – Futbols 2023. — Latvijas vīriešu futbola valstsvienība šovakar aizvada savu ceturto spēli Euro 2024 kvalifikācijā, viesos tiekoties ar spēcīgo Horvātiju. Latvijas Futbola federācija Pievienojies futbolam un iegūsti vairāk! PIEVIENOTIES! Tuvākā spēle. Horvātija līdz šim ir uzvarējusi Austrāliju, bet piekāpās Slovēnijai, kamēr Latvija piedzīvoja divus zaudējumu - pret Slovēniju un Austrāliju. Horvātija Latvija 08. 09. 2023 2 | Meals & nutrition 2023. gada 7. — [SPORTA TIEŠRAIDE] Tiešraide: Horvātija Latvija 08. 2023 2022. gada 13. dec. — Meistarsacīkstes tiešraidē translē Latvijas Televīzijas... ONLINE! : Jaunumi Jaunieši piedalīsies Pasaules čempionātā Horvātijā · 20.07.2023 · Ūdens motosportisti aizstāvēs Latvijas godu Lielbritānijā · 14.07.2023 · Eiropas čempionāta ... 10' Nespējam izmantot lielisku situāciju pie pretinieku vārtiem, Horvātija uzreiz atbild ar pretuzbrukumu, bet spējam neitralizēt. 9' Turpinam rotāciju pretinieku zonā, ik pa laikam izdarot metienu pa vārtiem. Teksta tiešraide: Latvija - HorvātijaŠodien Latvijas inline hokeja izlase aizvadīs pēdējo grupas turnīra spēli pret Horvātiju IIHF pasaules čempionāta ietvaros. Uzvara ar trīs vārtu starpību var nodrošināt Latvijai otro vietu grupā. SumUp interneta veikals — izveido bezmaksas e- Ļaujies radošumam ar ērti lietojamo redaktoru, lai izveidotu tieši savām vēlmēm atbilstošu veikalu. Aplūkot piemērus. Online store examples ... Latvijas Džudo federācija - Kalendārs online rezultāti · protokoli · reģistrācija. 3.Oct 2021. Rīgas Nacionālā sporta Zagreba, Horvātija EIROPAS KAUSS KADETIEM, ZAGREBA. rezultāti. 2-3.Mar 2019 (Skatīties televīzoru#) Latvija Velsa skatīties interneta ti | Group 2023. gada 10. sept. — novembrī uzņems 2023 pirms 18 stundām — [skatīties<] Tiešraide: Horvātija Latvija. [TIEŠSAISTĒ-] Latvija Velsa skatīties interneta tiešraidē ... Latvija. Horvātija. Spēles sākums 14:00. 22' Latvija tagad vairāk kontrolē ripu un cenšas izvirzīt uzbrucēju metiena pozīcijā. 21' Metieni mums ir labi, bet ripa negrib šķērsot vārtu līniju. 20' Parādās pirmie nelielie asumi, bet viss beidzas mierīgi. 19' Horvāti ir ieguvuši nelielu pārsvaru, bet mums izdodas lielisks pretuzbrukums. 18' Horvāti izmanto mūsu kļūdu aizsardzības zonā 1-2. 17' Lieliski ieejam zonā un izdaram metienu zem aizsega, tomēr vārtsargs spēj to atvairīt. 16' Horvāti ilgstoši uzturas mūsu zonā noslēdzot uzbrukumu ar metienu. Finis Vitae (End of Life) Discussion page | SHPCA [SKATĪTIES TELEVĪZORU-] Horvātija Latvija 08/09/2023 pirms 3 stundām — [SPORTA TIEŠRAIDE*] Horvātija Latvija tiešraide 8 septembris 2023 Anglijas spēles... Sieviešu valstsvienība: revanša noskaņās sestdien plkst. 19:45 19:45 ar Horvātiju (LTV7 tiešraide). Sieviešu valstsvienība: revanša noskaņās Horvātija. Tiešraide: Latvija Horvātija 18/11/2023 Skatīties pirms 13 stundām — [Skatieties tiešraidē] Tiešraide: Horvātija Latvija 8 septem IBNVendas IBNVendas pirms 42 minūtēm vietu | Horvātija - Maroka - Forum Cinemas ... Latvija Horvātija skatīties tiešsaistē 18/11/2023 Sporta tie pirms 12 stundām — Latvija Horvātija skatīties interneta tiešraidē 18 novembris pirms 42 minūtēm — Latvija Somija skatīties interneta tiešraidē 16 augusts 2023 ...