top of page

Groupe

Public·74 membres

Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 2023


12 orë më parë — Tashmë me një biletë që i garanton pjesëmarrjen në Evropianin e verës së ardhshme në Gjermani, Shqipëria do të luajë në “Air Albania” ...


Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i (live sport###) Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live Ishujt Faroe, ... Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe 10 orë më parë — transmetohet në “SuperSport 2“, me Shqipërinë që synon të grumbullojë rekord pikësh, pasi kualifikimi është siguruar tashme. Skuadra është ... Kështu në port mbetet Berisha dhe katërshja përpara tij Gjimshiti Ismajli Hysaj dhe Mitaj nga krahët, për të lënë përpara tyre Ramadanin dhe Baren ndërkohë që 4 lotjarët e mbetur do të jenë ata nga të cilët pritet goli pasi janë të gjithë me tipare sulmuese si Bajram, Hasani, Uzuni dhe Cikalleshi. Në letër Ishujt Faroe janë skuadra më e dobët e grupit, megjithatë trajneri është shprehur i kujdesshëm duke e konsideruar edhe në konferencën e djeshme këtë kundërshtar edhe më të fortë se Moldavia nisur nga vështirësia dhe domosdoshmëria që kanë kuqezinjtë për t’i marrë maksimumin këtyre dy ndeshjeve që ishte Moldavia dhe sot Ishujt Faroe. Kundërshtari ynë i mbrëmjes së sotme në ndeshjen e së shtunës u mund nga Republika Ceke me shifrat 0-3. Ndërkohë që për të mbështetur kuqezinjtë, kanë mbërritur në ishujt Faroe rreth 100 tifozë të cilët do të përpiqen sadopak të nxisin ekipin përballë një ekipi që nuk do të ketë as mbështetjen e plotë të tifozerisë së tij kjo për shkak të rezultateve të dobëta. Ishujt Faroe-Shqipëri/ Sonte në orën 20:45, transmetohet në DigitAlbPak orë na ndajnë nga ndeshja e rradhës e përfaqësueses shqitpare me atë të Ishujve Faore në transfertë këtë herë. Trajneri Sylvinho nuk ka zhvilluar asnjë skemë dhe asnjë përgatitje taktike teknike në Torshavn që nga mbërritja pasditen e së dielës deri sot, seancat stërvitore kanë qenë thjeshtë të lehta me vrapime dhe goditje në portë, duke na lënë të kuptohet se gjithçka ka qenë e përgatitur që në Tiranë në grumbullimin 14 ditore që ai zhvilloi në Shtëpinë e Futbollit. Edhe sa i përket formacionit që do të hedhë në fushë, pavarësisht se ende nuk është publikuar ai zyrtarë, nga informacionet pranë trajnerit mësohet se skuadra me gjasë do të jetë e njëjta, duke I besuar 11-tshes së stadium Air Albania ndaj Moldavisë, pra duke ndjekur shprehjen e famshme “formacioni fitues nuk ndryshohet”. Ai rekomandon që të shtoni në ujë të gazuar fletë të mentës së freskët, copa kastraveci të prerë në rrathë, limon apo ndonjë pije tjetër të freskët. Në atë mënyrë, drejtpërdrejt në organizëm fusni freski dhe kthjelltësi. Kristi King, dietist i lartë klinik në Texas Children’s Hospital, Houston, thotë që hulumtimet klinike tregojnë padëmshmërinë e ujit të gazuar për kockat dhe zmaltin e dhëmbëve. Erozioni i dhëmbëve është rezultat i pijeve të cilat janë të ngopura me sheqer në bashkëveprim me karbonizimin. Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten disa ndryshime në formacionKombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albannia” dhe që transmetohet në “SuperSport 2“, me Shqipërinë që synon të grumbullojë rekord pikësh, pasi kualifikimi është siguruar tashme. Skuadra është duke u stërvitur në stadiumin “Air Albania”, me grupin që është i plotë dhe i gjithi në formë shumë të mirë. Televizioni izraelit: Ja kush është përgjegjës për shpërthimin në spitalin e Gazës me qindra të vdekur! Një stacion televiziv izraelit ka publikuar pamje të reja, të cilat thotë se duket se tregojnë raketa të lëshuara mbi një spital në Gaza, vetëm pak çaste para një shpërthimi të vrarë qindra njerëz. Ato vijnë pasi ushtria izraelite ndau pamjet dhe analizat për të cilat ata thonë se tregojnë se nuk ishin përgjegjës për shpërthimin e tmerrshëm në Spitalin Al-Ahli të martën, përcjell Telegrafi. Një video nga një transmetim i drejtpërdrejtë, i transmetuar nga Channel 12 News i Izraelit, thuhet se tregon një breshëri raketash të lëshuara përpara se shpërthimet të tronditin një zonë që pretendohet të jetë qendra mjekësore. Stacioni pretendoi se videoja me orën e vendosur ishte ‘provë’ se një raketë e lëshuar në Palestinë nuk funksionoi në ajër përpara se të rrëzohej dhe të shpërthente në flakë. [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... In ... [[[SPORT TV**]===]] Republika Çeke Shqipëria transmetim i dr 6 sht 2023 — [[[SPORT TV**]===]] Republika Çeke Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 7 shtator 2023 Ishujt Faroe-Shqipëri/ Sonte në orën 20:45, ... Çfarë nuk keni ditur për ujin e gazuarUji i gazuar është pije e cila NUK përmban sheqer, yndyra as kalori, ndërkaq e hidraton organizmin Kur një sasi e vogël e gazit të dyoksid karbonit zbërthehet në ujë nën presion krijohet thartira e butë karbonike e cila ujit i jep notën e vezulluese dhe të gëzueshme. Mirëpo ky ende është UJË. Kjo procedurë quhet karbonizim dhe mund të aplikohet në ujëra minerale të cilat përmbajnë minerale të ndryshme ose në lëngje të ëmbla, siç janë tonikët dhe cola. Uji i gazuar është i parrezikshëm dhe i DOBISHËM, transmeton Telegrafi. Keri Gans, nutricionist nga Nju-Jorku, thekson që “uji i gazuar është njësoj hidratues dhe i shëndetshëm dhe që flluskat në të i shtojnë vetëm shije të butë”. Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18.11.2023 19 orë më parë 1 ditë më parë — Ishujt Faroe. [Falas*] Bjellorusia Kosova... [SHIKONI*] Teuta Durrës Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 5 n 4 nën 2023 — Kosova Rumania ... Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 1 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 3 orë më parë — Largohet Asani dhe në fushën e lojës futet Mehmeti. Ukraina U19 ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto ... Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe.


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page