top of page

Groupe

Public·74 membres

Republika Çeke U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 Live Sport


22 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H ... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet .


Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nëntor 2023 ... Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta... Megjithatë, Ministria e Sportit e Rumanisë e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë se Federata rumune ka kërkuar sqarime nga qeveria për kushtet në të cilat mund të zhvillohet ndeshja kundër Kosovës. Ata kanë thënë se është propozuar themelimi i një grupi punues të përbërë nga Ministria e Sportit, Ministria e Punëve të Jashtme, Ministria e Punëve të Brendshme dhe Federata e Futbollit e Rumanisë pasi që thanë se ndeshja kundër Kosovës e sjell “një situatë që e pretendon një kontekst specifik ndërkombëtar”. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 20226 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023... CroatiaCSSRCyprusCzech RepublicDenmarkEcuadorEgyptEl... Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06. 11. 2023 (Transm 3 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 transmetim i drejtpërdrejtë Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... “FFK-ja ka marrëdhënie të mira dhe korrekte me Federatën rumune, ashtu sikurse me çdo federatë tjetër”, thanë nga FFK-ja. Dhjetë fituesit dhe dhjetë nënkampionët e grupeve kualifikohen drejtpërdrejt në "EURO 2024", ndërsa tri vendet e tjera plotësohen përmes fazës së play-offs. Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, kishte thënë se “ne duhet të bëjmë gjithçka që mundemi në të gjitha drejtimet për t’u kualifikuar. Është momenti ynë”. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 6 nën 2023 — [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta ((HD live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 — Grupi D: ... ((tv<)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 10 orë më parë — U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Moldavia. Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht C.. Ajo ... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/1 6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023 CroatiaCSSRCyprusCzech RepublicDenmarkEcuadorEgyptEl... [TV*] Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17 nënt 9 orë më parë — 3 ditë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 31 tet 2023 — U17 W - Czech Republic U17 W ... (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta ((HD ... Florent Hadergjonaj nga Kosova gjatë ndeshjes me lojtarët nga ekipi i Spanjës, 31 mars 2021. Mbahet edicioni i 9-të i 'Prishtina Kids Fest', këndojnë... sot me ç'rast do të sjellë solistë të rinj nga Kosova, Rumania, Shqipëria, Mali i Zi, Lituania e Maqedonia, të cilët do të këndojnëFederata e Futbollit e Kosovës tha për REL-in se “ne sigurisht se kemi kontaktuar me Federatën rumune, por ata asnjëherë nuk kanë shprehur dyshime në lidhje me zhvillimin e ndeshjes”. Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2 2 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 ... (Transmetim televiziv<<<<) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 8 orë më parë — (Transmetim televiziv<<<<) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 Sot, në një aksion që synon drejtpërdrejt anëtarët e Shor, ... That's My Phenotype! 7 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 ... Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06. 2023 3 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot. 17 tet Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Ndeshjet e këtij grupi do... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 3 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 transmetim i drejtpërdrejtë Tifozët shqiptarë në ishujt Faroe janë të paktë në numër,... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i... (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. [[[SPORTI]]+++] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala cathedralinternational. co. uk cathedralinternational. uk 2 orë më parë — 2 orë më parë 4 ditë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania transmetimKur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Kur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Rumania? Demokracia Kosova vazhdon të mos njihet nga pesë vendet e BashkimitRTKLive 4 minuta më parë — Portali Zyrtar i Radio Televizionit teRumania në referendum për reformat në gjyqësor Rumania në referendum për reformat në gjyqësor, konsiderohet si sistemi më i dhe zgjatjen e të drejtës për ankesë drejtpërdrejt në GjykatënSytë drejt "EURO 2024" Këta dy futbollistë mund të luajnë kundër Kosovës më 9 shtator dhe 18 nëntor të vitit të ardhshëm, gjatë kualifikimeve për Kampionatin e ardhshëm Evropian, që do të mbahet në Gjermani. Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 8 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 ditë më parë — Ishujt Faroe, Moldavia. Në raundin e parë do të jenë 10 shtete pjesëmarrëse, të cilat do të ndahen në tre grupe. Grupi A do të përmbajë katër ekipe, ndërsa grupet B dhe C do të përfshijnë nga tre Kombëtare. Kombëtaret do të luajnë me njëra-tjetrën në grupin e tyre në shtëpi dhe jashtë. Çka ndodhi në kualifikimet për këtë Botëror? Më 20 mars 2021, Kosova mësoi kundërshtaret e saj në kualifikimet për Kupën e Botës “Katar 2022”. Edhe pse fillimisht i ra shorti të jetë pjesë e Grupit A, Dardanët u zhvendosën në Grupin B, pasi Serbia veçse ishte zgjedhur për atë grup dhe dy vendeve nuk u lejohet nga FIFA të përballen mes vete. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Në kualifikimet e grupmoshës U17 do të marrin pjesë 49 Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Kosova U19 Grupi E: Polonia, ... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 9 nën 2023 — Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live... [TRANSMETIM===] Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i 11 sht 2023 — Ky ... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15/11/2023 2 ditë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i 54 minuta më parë — Portugalia, Bosnjë dhe Hercegovina Grupi A5 Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page