Groupe

Public·74 membres

(STREAMING) Danska Slovenija prijenos 17.11.2023

prije 2 dana — S nama otkrij gdje možeš gledati Danska - Slovenija Euro Kvalifikacija besplatno danas Iznenadit ćete se...

Uživo Hrvatska Slovenija: Kraljice šoka nastavljaju svoj put na 10. stu 2022. — Četiri boda ima i Norveška, po dva boda imaju još Švedska i Danska, dok je Mađarska bez bodova. UŽIVO PRIJENOS UTAKMICE. HRVATSKA - SLOVENIJA ... Crna Gora Litva gledati prijenos 16/11/2023 Sport TV prije 2 dana — — gledati live stream Hrvatska – Danska prijenos Hrvatska je grupnu fazu Crna Gora, Bugarska, Litva Skupina H: Danska, Finska, Slovenija ... Danska - rezultati, raspored - Livesport.com Danska. 1. 0. 30.11.2022. I. Francuska. Danska. 2. 1. 26.11.2022. I. Prikaži još mečeva. Raspored. EUROPAEuro - Kvalifikacije. Danska. Slovenija. 17.11. 11:45. 33' - Obrana Pandžić, ali Hrvatska ima novi napad. 32' - Gros zabija sa sedam metara i sada su na plus dva Slovenke. 31' - Počelo je drugo poluvrijeme u Ljubljani. Prkačin puca izvana i promašuje. Kraj prvog poluvremena. 30' - Kakva šteta, Slovenke su preokrenule. Promašila je Posavec. 29' - Lazović zabija, ne daju se Slovenke i drže egal. Blažević gubi loptu i eto problema prije poluvremena. 28' - Posavec zabija za novo vodstvo. 27' - Gros zabija sa sedam metara. 26' - Ajde konačno vodimo! Japundža je zabila. 47' - Ljepoja zabija i sada će biti jako teško stići Sloveniju pogotovo s ovako očajnom igrom. Napad smo prokockali i Slovenija opet napada. 46' - Sedam metara za Sloveniju i opet ništa, ali lopta se odbija nazad Slovenkama i imaju napad. Tekst se nastavlja ispod oglasa 45' - Evo gola za Sloveniju. I novi napad za Sloveniju jer naše djevojke su prokockale napad. 44' - Još uvijek ne znamo za pogodak iz igre u ovom poluvremenu. Jako je to loše. I na kraju opet šut i opet brani vratarica Slovenije. 43' - Gros pogađa gredu! Ajmo dalje. TV Program - Sportklub Danska · Škotska · Ukrajina · Turska · Hrvatska · Slovenija · BIH · Crna Gora · Srbija – Super liga · Makedonija · Europa League · Konferencijska liga · FIFA ... Tekst se nastavlja ispod oglasa Valentina Blažević je s pet golova bila najefikasnija u sastavu Hrvatske dok je Ana Gros sa sedam pogodaka predvodila Sloveniju. Hrvatska je vrlo loše ušla u utakmicu, neoprezno izgubila nekoliko lopti u napadu, pa je Slovenija nakon tek nešto više od pet minuta imala prednost od 4-0. Tada je izbornik Nenad Šoštarić pozvao "time out" tijekom kojega je smirio svoje igračice koje su počele igrati mnogo koncentriranije, a to je uz nekoliko pogrešnih dodavanja Slovenki te obrana Tee Pijević donijelo preokret. U 19. minuti Hrvatska je povela sa 9-8, potom u još nekoliko navrata imala gol prednosti uz napadm ali nije se uspjela odlijepiti. I Klemenčić je popila isključenje, sada imamo šansu. Pandžić brani... 36' - Sedam metara za Kraljice šoka. Zabili smo! 35' - Zabijaju Slovenke, i onda odmah brani Pandžić u nastavku i Slovenija opet ima loptu. 34' - Krsnik je dobila laktom u glavu i pala je naša rukometašica. 34' - Još jedan protraćeni napad, Debelić je iz teške pozicije šutirala i pogodila vratnicu, a onda je ustala okrenula leđa i krenula nazad, te nije vidjela da je možda mogla dohvatiti odbijenu loptu. Denmark - Slovenia Rezultati uživo, međusobni susreti i postave Denmark Slovenia rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 17. stu 2023. u 19:45 UTC u na Parken stadionu, Copenhagen, Denmark na European ... Kraljice šoka doživjele težak šok. Slovenke razmontirale Hrvatsku, odigrali smo jedno od najgorih... Hrvatske rukometašice doživjele su težak poraz na otvaranju drugog kruga Europskog prvenstva. Kraljice šoka poražene su sa 26:18 u Ljubljani od Slovenije i odigrale su jedno od najgorih poluvremena do sada pod vodstvom Nenada Šoštarića... Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u prvom je susretu skupine I drugog kruga Europskog prvenstva u Ljubljani izgubila od domaćina Slovenije sa 18-26 (12-13). Slanje paketa iz Slovenija u Danska | Ecoparcel Ako želite poslati paket iz Slovenija u Danska bez trošenja bogatstva, možda nećete pronaći mnogo opcija, dok neke lokalne kurirske tvrtke mogu ponuditi dostavu ... 41' - Šoštarić je zvao timeout. Samo jedan gol su zabile cure u ovom poluvremenu. 40' - Evo Slovenija je na plus tri. Moraju se probuditi naše cure. Ali opet ništa još jedan promašen šut izvana i Slovenke imaju loptu. 39' - Pijević brani imamo novu šansu. I opet brani Pandžić, neprobojna je. 38' - Prokockale su napad Slovenke. 43' - A joj cure... Pijević skida, ali nitko od naših nije dotrčao na loptu na vrijeme i Slovenke su je uhvatile. Na kraju sedmerac za Sloveniju. Debelić ide van na hlađenje dvije minute. 42' - Dugo traje ovaj napad Hrvatske. I na kraju su zapucale šansu, to jest Pandžić im je skinula. Neprobojna je. [[[gledati tv!]]***] Sjeverna Irska Slovenija uživo prijenos 16. lis 2023. — ((GLEDAJTE UŽIVO)) San Marino Slovenija uživo prijenos gleda 10. ruj 2023. — uživo prijenos gledati 27 H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, ...