top of page

Groupe

Public·74 membres

(TRANSMETIM TELEVIZIV>>>>) Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2023


17 qer 2023 — ... (Transmetim i drejtpërdrejtë<<))) Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt ... (hd live>) Kosova Armenia drejtpërdrejt live 16 nëntor 2022. 0 Bosnja dhe H ...


Albania vs Moldova parashikimeve të shënuar H2H ... 2022-23Kupa e BotësUEFA KlasifikimiParashikim. Basketboll. NBA Players drejtpërdrejtë CBA orar CBA Renditja CBA rezultati i drejtpërdrejtë. Vizitoni ... ((tv<)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 1 orë më parë — (tv<)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 13 orë më parë — 22 minuta më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 nën 2023 — [[SPORT TV!]] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 Moldavia. GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia ... [[[LIVE SPORT@@@]]@@@] Rumania Kosova transmetim i ... Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17/06/2023 Dështon Ronela Hajati Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20. (hd live@@@) Shqipëria Italia ... Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale! E hënë – e shtunë 16:05Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Edhe beqarët mund të shijojnë një kohë relaksuese në shtëpi ose të argëtohen me miqtë. Në punë, tejkalimi i pengesave me entuziazëm do të çojë në rezultate më të mira nga sa pritej. Virgjeresha17 Nëntori premton një të premte të këndshme për të lindurit në shenjën e Virgjëreshës. Komunikimi dhe shprehja e ndjesive intime ndaj partnerit do të favorizohen nga Venusi. Për beqarët janë përpara aventura emocionuese. Dita do të karakterizohet nga sukses i dukshëm personal në fushën e marrëdhënieve dhe një mundësi për të shprehur sa më mirë talentin e punës. Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet... Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE Moldavia. GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia ... [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 15 orë më parë — 6 sht 2023 — Moldavia dhe sot Ishujt Faroe. [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Marrëdhëniet mes Shqipërisë ... Kreu | Radio Televizioni Shqiptar 2 orë më parë — RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 TV drejtpër 5 minuta më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17.11.2023 ] Mali i Zi U21 14 orë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë Moldavia ... Shqipëria Republika Çeke transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — 12 sht 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 (SHIKO TV@@) Republika Çeke ... Në punë, ndjekja e ndjenjave pozitive mund të çojë në rezultate shpërblyese në karrierën tuaj profesionale. DemiShmangni reagimet impulsive dhe përpiquni të menaxhoni me kujdes zhgënjimin. Beqarët mund të përfitojnë nga një kafe energjike për t'i ndihmuar ata të kalojnë një ditë produktive. Është e dobishme të shmangni provokimet e jashtme dhe të prisni me durim ngjarjet, pasi situatat shpesh zgjidhen vetë me kalimin e kohës. Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17/11/20 14 orë më parë — 23 minuta më parë — 3 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Slovenia (w) ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page