top of page

Groupe

Public·74 membres

(ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА!!) Во живо Македонија Англија гледајте 20/11/2023


Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија до 19 години 14 октомври 2023 пред 3 дена — [СТРИМИНГ>>>]] Во живо Македонија до 19 години Полска до 19 ...


mk - 31. 2022Репрезентацијата на Македонија денес ќе ги дознае квалификациските ривали на патот кон Европското првенство кое во 2024 година ќе се одигра во Германија. Европската ракометна федерација (ЕХФ) ја организира ждрепката за квалификациските групи во... Sport 1 - 31. 2022Додека чекаме да додје баражот за пласман на СП 2023, против Чешка (13 и 17 април), македонската ракометна репрезентација ќе добие нова задача. Денеска во Виена (18 ч. (((ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО-))) Malta Фудбалска 12.9.2023 — (ФОТО) Македонската фудбалска репрезентација го доживеа најтешкиот пораз - загуби од Англија со 7:0 - 360 степениПо три одиграни натпревари ... Гледајте ја во живо парадата во Москва Свечено воената парада, посветена на 70-годишнината од победата на советската армија над нацистичка Германија во Големата светска војна започна во Москва. Германија до 19 години Ма | Groupe de cspefurtado [спорт!!]***]] Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија до 19 години 14 октомври 2023 пред 7 дена — 10. 2023 Младата репрезентација на Македонија ... How to Get Any Goal - Class Во живо Македонија до 19 години Полска до 19 години гледајте 11/10/2023 Македонија. mk? Нема компромис за вистината Гледајте A1 WebTV онлајн - македонски ТВ ... Екипа - 31. 2022Македонската ракометна репрезентација денеска ќе ги дознае ривалите од квалификациите за ЕП 2024, на ждрепката што ќе се одржи во Берлин со почеток во 18 часот. Македонија ќе биде дел од вториот шешир, па за ривали нема да може да ги добие Чешка,... TopSport - 31. 2022Ракометната репрезентација на Македонија, попладнево ќе ги дознае противниците во квалификациите за пласман на Европското првенство во 2024 година. Пред ждрепката познато е дека четири селекции веќе се квалификуваа на првенството, домаќинот... Гледајте ја ВО ЖИВО ждрепката за квалификациите за ЕП (ЛИНК)24 Ракомет - 31. 03. 2022Машката репрезентација на Македонија вечерва ќе ги дознае ривалите на патот до Европското првенство во Германија во 2024 година. Македонија се наоѓа во вториот шешир, а ждрепката може да ја гледате на линкот во продолжение.. Дриблинг - 31. 2022Машката ракометна репрезентација на Македонија од вториот шешир ја очекува ждрепката за ЕХФ ЕУРО во 2024 година. Русија и Белорусија беа суспендирани поради ситуацијата во Украина, на ЕП 2024 ќе учествуваат домаќинот Германија, како и медалистите од... Gol. Во живо Италија Фудбалска репрезентација на Во живо Италија Фудбалска репрезентација на Македонија гледајте 17.11.2023 Спорт Македонската фудбалска репрезентација синоќа постигна историски успех, ... Украина Македонија гледајте во живо 14.10.2023 13.10.2023 — Ostali popularni privatni kanali su Kanal 5 vo Zivo. Гледајте ВО ЖИВО: Украина – Македонија (ЛИНК) 11.4.2023 — Македонија денес против ... Гледајте ја во живо парадата во МоскваДобивај вести на Viber Свечено воената парада, посветена на 70-годишнината од победата на советската армија над нацистичка Германија во Големата светска војна започна во Москва. На трибините присуствуваат претставници на повеќе од 30 држави и шефови на меѓународни организации и 85 ветерани, пристигнаа од различни краеви на земјата. Прославата ќе продолжи во текот на целиот ден со различни настани. Најновата техника на руската армија ќе парадираа на Црвениот плоштад во парадата по повод 70 години од победата над фашизмот во Москва. На местата каде се движеа англиските навивачи во центарот на градот имаше полициско присуство. Во пресрет на утрешниот меч Британската амбасада во Скопје на социјалните мрежи објави информации за нивните државјани кои веќе се дојдени во Македонија за да го следат натпреварот. Имале вкупно 2332 билети по цена од околу 10 евра. Задолжително со себе да носат документи за лична идентификација и пари во кеш зошто, како што пишуваат од Британската амбасада, повеќето кафетерии и ресторани во главниот град немале терминали за плаќање со картичка. - Таблата за женскиот тоалет внатре во стадионот можеби не е јасна. Побаравме тоалетот да биде уреден за да не го користат мажи, стои во објавата од амбасадата. Англиските навивачи пристигнаа во Скопје - убедени се во победа на нивната репрезентацијаФудбал19. November 2023 - 17:02 Повеќе од 2300 навивачи на Англија пристигнаа во Скопје за во живо да го следат утрешниот натпревар против македонската фудбалска репрезентација за пласман на ЕУРО 2024-та. Голем број фанови на “Гордиот Албион” денеска напладне во хотелот „Холидеј Ин“ организирано си ги подигнуваа веќе купените билети. Убедени се во победа на нивната репрезентација, но прогнозираат дека нема да биде со толку многу голови како во јуни во Манчестер кога Македонија беше поразена 7:0 во првиот меѓусебен дуел од овие квалификации. Гледајте во живо: ГЕРМАНИЈА - МАКЕДОНИЈА » ЈАВИ СЕ ЈУЖНАпонеделник, ноември 20, 2023 No Result View All Result Натпревар за трето место на турнирот "Rukomet je moja buducnost" ЈАВИ СЕ ЈУЖНА Портал кој се залага за презентација пред се на македонската публика во сите сфери како спорт, музика, филм и сите слободни артисти кои што сакаат да бидат презентирани на јавноста. Слободно испраќајте ни ги Вашите активности и идеи и ние сме овде за да Ве презентираме на нашата публика. ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО: Македонија против Германија (кадети)Македонија и Германија играат на турнриот во Бугојно во кадетска конуренција. Во првите 15 минути се игра гол за гол, а резултатот го диктира Македонија. Уште од почетокот на натпреварот Македонија имаше водство, главно од еден гол разлика, а Германија успеваше да израмнува до 13 минута. Потоа Македонија поведе со плус два, а во 19 минута германскиот селектор побара тајм аут затоа што Македонија водеше 11-8. На полувреме, Македонија имаше гол предност (16-15). Рускиот претседател Владимир Путин ги пречека во Кремљ раководителите на делегациите и почесните гости, кои пристигнаа во Москва по повод Денот на победата, пренесува РИА Новости. Во свечениот настан во чест на 70-годишнината од победата на советската армија над нацистичка Германија ќе учествуваат лидерите на повеќе од 30 земји и голем број шефови на меѓународни организации. Парадата на Црвениот плоштад ќе биде следена и од министрите за надворешни работи на Италија и Франција. Македонија Англија гледја во живо 20.11.2023 пред 2 часа — Украина Македонија гледајте во живо 14 октомври 2023 13.10.2023 — [[ДЕНЕС==]] Гледајте ВО ЖИВО: Силекс Македонија Ѓорче Петров 23[ГЛЕДАМ ... Бараж натпреварите за Прва и Втора МФЛ гледајте ги во живо на tv. ffm. mk | ФФМОбјавено на 25 Мај, 2016 во Вести Љубителите на македонскиот фудбал денеска од 16:00 часот на ТВ платформата на ФФМ, tv. mk ќе имаат можност во живо да ги следат трите бараж натпреварите за пополнување на Прва и Втора МФЛ. ХОРИЗОНТ ТУРНОВО - ПЕЛИСТЕР (стадион Ѓорче Петров), 25. Gruppe für gemeinsame Interessen | BV D-Grafenberg 24.10.2023 — [ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН] Во живо Италија Фудбалска репрезентација на Македонија гледајте 17.11.2023 24.10.2023 — живо-] Македонија Италија ... ) ќе бидат извлечени групите во квалификацискиот циклус за ЕП 2024 година, кое ќе... Слободен Печат - 31. 2022Машката сениорска репрезентација на Македонија е дел од вториот шешир за претстојното извлекување на квалификациските групи за пласман на следното Европско првенство. Континенталниот собир ќе се одржи во Германија во периодот од 10 јануари до 28... СуперСпорт - 31. 2022Македонската ракометна репрезентација ја очекува двомеч против Чешка за пласман на Светското првенство (СП) во 2023 година, но денеска во Виена ќе бидат извлечени и ривалите во квалификациите за пласман на Европското првенство (ЕП) во 2024 година. 24 Ракомет - 30. 2022Машката репрезентација на Македонија денеска ќе се најде во ждрепката за квалификациите за следниот голем настан – ЕП 2024 година. projectprayogshala Group пред 4 дена — Во живо Англија Македонија гледја 19 јуни [Во живо] Украина Македонија гледајте во живо 14 октомври 2023 13.10.2023 — Украина Македонија гледајте ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page