top of page

Groupe

Public·74 membres

[[transmetim i drejtpërdrejtë-]<<<] Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 nëntor 2023


15 orë më parë — Shiten në kohë rekord biletat e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe. FSHF njoftoi në orën 20:11 daljen në treg të këtyre biletave, por pas dy orësh askush nuk ...


Hera e parë në histori, e veçanta e duelit të Shqipërisë me Hera e parë në histori, e veçanta e duelit të Shqipërisë me Ishujt Faroe në kualifikueset e EURO 2024. (jetoni<<<) Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 nëntor 2023 2 orë më parë — Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06.11.2023 3 ditë më parë — Kosova U17 Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 nëntor 2023 Shikoni 3 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20 nëntor 2023 Shikoni që gjithashtu gjetën rrugën e rrjetës. Më pak i vlerësuari në këtë ndeshje është portieri Etrit ... Nesër ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, ja rrugët që bllokohen në kryeqytetAktualitet E Diel 19 Nëntor 2023, 10:31 TiranaPost Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash për ndeshjen ndërkombëtare që do të zhvillohet nesër në ‘Air Albania’ mes Shqipërisë dhe Ishujt Faroe. Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti, si dhe për të lehtësuar qarkullimin e automjeteve në qytetin e Tiranës, gjatë datës 20 nëntor 2023, nga ora 15:00, deri në përfundim të ndeshjes, nga Policia e Shtetit, në bashkëpunim me bashkinë e Tiranës, do të aplikohen kufizime të qarkullimit të mjeteve në disa akse rrugore në afërsi të stadiumit. Nuk ka drejtuar kurrë një ndeshje të tillë, UEFA përcakton ... ndeshje të tillë, UEFA përcakton arbirtin e “legjionarëve” ndaj Ishujve Faroe Sport ishujt faroeIshujt Faroe-ShqiperiKualifikueset Euro 2024Legjionarët ... Portat e hyrjes në stadium, ditën e ndeshjes, do të hapen në orën 17:00. 'Kërkojmë mirëkuptimin e tifozëve që të paraqiten në hyrjen e stadiumit, duke filluar nga kjo orë, pasi për shkak të fluksit të tifozëve, pak para fillimit të ndeshjes, mund të humbasin mundësinë për të hyrë në stadium. Gjithashtu, apelojmë për tifozët dhe për qytetarët që të jenë vigjilentë për të mos rënë pré e mashtrimit me çmimet e biletave, të cilat janë të bëra publike zyrtarisht, si dhe që të mos publikojnë në rrjete sociale biletat e blera, pasi mund të dublikohen në kundërshtim me ligjin. [[[Sport TV!!!]!]] Ishujt Faroe U17 Kosova U17 shiko live 09 8 nën 2023 — [Sport TV!!!]!]] Ishujt Faroe U17 Kosova U17 shiko live 09/11/2023 Skuadra U-17; Kosova Rajoni; Futboll Bota. Euro 2024; Seria A. Renditja ... Plani i masave parashikon detyrat që do të kryejnë të gjitha strukturat, me qëllim garantimin e rendit dhe sigurisë publike para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes ndërkombëtare të futbollit ndërmjet ekipeve të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, që do të zhvillohet më datë 20 nëntor 2023, në stadiumin “Air Albania”. Për mbarëvajtjen e këtij aktiviteti, si dhe për të lehtësuar qarkullimin e automjeteve në qytetin e Tiranës, gjatë datës 20 nëntor 2023, nga ora 15:00, deri në përfundim të ndeshjes, nga Policia e Shtetit, në bashkëpunim me bashkinë e Tiranës, do të aplikohen kufizime të qarkullimit të mjeteve në disa akse rrugore në afërsi të stadiumit. FSHF - Federata Shqiptare e Futbollit 5 orë më parë — Shqipëri – Ishujt Faroe” në stadiumin “Air Albania”. Federata Shqiptare e Live · Biletaria online · Kontakt · Datat e Kurseve · Talenti Shqiptar · 5×5. 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 2 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[[ ... Rrugët që do të jenë të bllokuara:-bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, 20 m mbi urën e Dajtit;-rruga “Papa Gjon Pali II”;-rruga “Dervish Hima”, pranë ambasadës së SHBA-së;-rruga “Asim Zeneli”, pranë ambasadës së SHBA-së”;-rruga “Themistokli Gërmenji”;-rruga “Ismail Qemali”, te kryqëzimi i liceut;-rruga “Mustafa Matohiti”, pranë shkollës “Kosova”;-rruga “Jul Variboba”, pranë postës;-rruga “ Lekë Dukagjini”, pranë ish-Gardës së Republikës;-rruga “Avdyl Frashëri”, pranë kryqëzimit të Librit Universitar. Në zbatim të planit të masave, punonjësit e Policisë së Shtetit do të ushtrojnë kontroll të imtësishëm ndaj tifozëve, para futjes në stadium, me qëllim parandalimin e futjes në stadium, të banderolave me përmbajtje raciste, të fishekzjarrëve, flakadanëve, lëndëve piroteknike, monedhave metalike, çadrave, çakmakëve, karikuesve të celularëve, mjeteve/produkteve për përdorim kozmetik dhe sendeve të tjera të forta, të rrezikshme për jetën dhe shëndetin e pjesëmarrësve. Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20/11/2023 Albania vs Faro 2 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv**) Faroe ... Rrugët që do të jenë të bllokuara:-bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, 20 m mbi urën e Dajtit;-rruga “Papa Gjon Pali II”;-rruga “Dervish Hima”, pranë ambasadës së SHBA-së;-rruga “Asim Zeneli”, pranë ambasadës së SHBA-së”;-rruga “Themistokli Gërmenji”;-rruga “Ismail Qemali”, te kryqëzimi i liceut;-rruga “Mustafa Matohiti”, pranë shkollës “Kosova”;-rruga “Jul Variboba”, pranë postës;-rruga “ Lekë Dukagjini”, pranë ish-Gardës së Republikës;-rruga “Avdyl Frashëri”, pranë kryqëzimit të Librit Universitar. Albania-Faroe Islands | Squad lists | European Qualifiers Albania vs Faroe Islands: European Qualifiers Qualifying round. View all the Watch live and on-demand; Play games and challenge your friends; Win money-can ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page