Groupe

Public·74 membres

Slovenija Kazahstan živo online 20 november 2023

1999 · ‎Business & Economics... online BANGLADESH Micro Industries Development Assistance Society ( MIDAS ) ... SLOVENIA Gospodarski vestnik Publishing Group Dunajska cesta 5 1000 Ljubljana ...

Favoritov za najvišje dosežke je še ogromno, a si bodo morali vsi, v nasprotju z Nemci, še zagotoviti nastop prek kvalifikacij. Leta 2021 reševali življenje Eriksenu, tokrat blestel Höjlund Rasmus Höjlund, ki bo v kvalifikacijah za Euro 2024 okusil tudi pripravljenost slovenskih branilcev, se je proti Finski med strelce vpisal kar trikrat. Na derbiju "slovenske" skupine H v Köbenhavnu je Danska s 3:1 ugnala Finsko. Spopad severnjakov je prinesel ponovitev stresnega srečanja, na katerem so 12. Danska z zmago proti Kazahstanu Sloveniji diha za ovratnik 14. okt. 2023 — Danska nogometna reprezentanca je zanesljivo opravila s Kazahstanom in v kvalifikacijah za nastop na evropskem prvenstvu prihodnje leto v ... Slovenija Kazahstan prenos v živo 20 november 2023 pred 2 urama — Slovenija Kazahstan prenos v živo 20 november 2023 pred 3 dnevi — Danska vs Slovenija prenos v živo 17 november 2023 HD v živo TV spored ... Futsal: NZS Ženska futsal liga · Tekmovanja mladih · Ženski futsal pokal · Futsal superpokal · FUTSAL MAGAZIN · 2015/16 · 2014/15 · 2013/14. AA: Slovenija - Kazahstan (8.3. Tako je za prvi zadetek v članskem državnem dresu potreboval zgolj osem minut, Slovenija pa je na čelu z zanesljivim kapetanom Oblakom ohranila prednost. Tako se je razveselila izjemno pomembne zmage, s katero je napovedala resno kandidaturo za nastop na Euru v Nemčiji. Kekova četa je tudi prekinila prekletstvo Slovenije na gostovanjih, ko gre za prvo tekmo kvalifikacijskega ciklusa. Pred tekmo v Astani na osmih tovrstnih tekmah v gosteh ni zmagala prav nikoli. Petkrat je remizirala, trikrat pa izgubila. V deveto se ji je izšlo, na umetni travnati podlagi je po strelskih prvencih Brekala in Vipotnika dosegla dragoceno zmago. Slovenska nogometna reprezentanca je prvič v zgodovini kvalifikacijski ciklus za veliko tekmovanje odprla z gostujočo zmago. Predložek Adama Gnezde Čerina iz kota je v zadetek z natančnim strelom z glavo pretopil David Brekalo. Rezervist Slovenije, ki je bil primoran zaradi poškodbe Mihe Blažiča neogret vstopiti v igro že v 5. minuti, je tako poskrbel za strelski prvenec v državnem dresu. David Brekalo je poskrbel za hitro izenačenje na začetku drugega polčasa. Sredi drugega polčasa je krstni nastop za Slovenijo dočakal Žan Vipotnik. Najboljši strelec 1. SNL in Maribora je vstopil v igro namesto soimenjaka Žana Celarja, Sandi Lovrić pa je zamenjal Benjamina Verbiča. V 71. minuti je z roba kazenskega prostora na vrata gostiteljev nevarno streljal rezervist Zajc, a je žoga švignila mimo desne vratnice, sedem minut pozneje pa je Slovenija prišla do polnega preobrata. Po mojstrski podaji Petra Stojanovića se je izkazal 21-letni napadalec Maribora in z neubranljivim strelom zatresel mrežo Kazahstana. Že v drugi minuti je usmerila prvi strel v okvir vrat, s prostega strela je dlani domačega vratarja ogrel Jure Balkovec, Igor Shatskiy je s težavo ukrotil strel slovenskega branilca. Slovenija je tako na umetni travnati podlagi v Astani hitro zapretila, že v 5. minuti pa je sledil udarec za selektorja Matjaža Keka. Zaradi poškodbe je moral predčasno igrišče zapustiti Miha Blažič. Namesto najbolj izkušenega slovenskega branilca je vstopil v igro David Brekalo, ki je imel v uvodnih dneh priprav za dvoboj s Kazahstanom nekaj zdravstvenih težav, a jih do srečanja v Astani le odpravil. Slovenija je tako ohranila taktično postavitev 4-4-2. V nedeljo Kekovo četo čaka "lažji trening" v Stožicah z amaterji iz San Marina. Z njimi je odigrala pet tekem, vedno zmagala, dosegla 20 zadetkov, mrežo pa vselej ohranila nedotaknjeno. Na Euro neposredno le Nemci V boj za Euro 2024 se v kvalifikacijah podaja 53 članic evropske nogometne družine. Edina, ki je že uvrščena na tekmovanje, je gostiteljica Nemčija. Na SP 2022 je elf razočaral, tako da bo na domačem Euru veljal le največji dosežek, če se bo želel odkupiti razočaranim navijačem. NZS – Nogometna zveza Slovenije PRENOSI TEKEM V ŽIVO VSI PRENOSI. KVALIFIKACIJE ZA EP 2024. SLOVENIJA : KAZAHSTAN. DANES ob 20:45. ŠPORT TV. POKALPU2324. ZAVRČ : TRIGLAV KRANJ. JUTRI ob 13:30. Storitev ponuja tudi zvočna opozorila ob spremembah izida in druge nogometne informacije v živo. Naredite si lahko lasten izbor tekem, ki jih želite spremljati, se poučite o končnih rezultatih in podrobnostih tekem v arhivu. Stran z nogometnimi rezultati v živo se posodablja samodejno in v realnem času, zato je ni potrebno osveževati. Na Flashscore. si lahko spremljate več kot 30 različnih športov - nogomet, košarko, hokejske izide, teniške rezultate, golf, Formulo 1... Spremljajte Prvo ligo na Flashscore. si! 25. Angleži utišali Italijane v Neaplju, preobrat Slovenije v KazahstanuSlovenska nogometna reprezentanca je v uvodnem nastopu v kvalifikacijah za Euro 2024 v gosteh premagala Kazahstan (2:1) in nakazala, da bi se lahko v tem ciklusu še kako resno vmešala v boj za najvišja mesta. Kekova četa je po prvem polčasu zaostajala z 0:1, nato pa sta David Brekalo in Žan Vipotnik s strelskima prvencema, 21-letni Bistričan je zadel le osem minut po vstopu v igro, poskrbela za popoln preobrat. To je zgodovinska zmaga Slovenije, sploh prva, dosežena v gosteh v uvodnem krogu kvalifikacij za veliko tekmovanje v treh desetletjih. Anglija je v ponovitvi finala Eura 2020 v Neaplju premagala Italijo, najvišjo zmago večera pa je proslavljala Portugalska, za katero je Cristiano Ronaldo dosegel dva zadetka. Slovenija Kazahstan uživo gledati 20.11.2023 Gledaj online Slovenija Kazahstan uživo gledati 20.11.2023 Gledaj online. 17. lis 2023. — prije 10 sati — S nama otkrij gdje možeš gledati Finska - Kazahstan Euro ...