top of page

Groupe

Public·74 membres

Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17.11.2023 Sporti


15 orë më parë — Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual ...


Moldavia Shqipëria shiko live 17 nëntor 2023 TV drejtpërdrej Moldavia Shqipëria shiko live 17 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt 2 ditë më parë — (HD LIVE) Egnatia Kukësi shiko live 31 tetor 2023 2 ditë më 31 tet 2023 — U17 ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Transmetim 16 orë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Transmetim 15 orë më parë — Në orën 18:00, të pasdites të së premtes, “legjionarët” e ... ((shiko online==)) Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërd 15 orë më parë — 17 tet 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech . E hënë - e enjte 23:35Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur... Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. (hd live###) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 2 orë më parë — (hd live###) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 13 orë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023. Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 16 orë më parë — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Beqarët janë të ftuar t'i kushtojnë kohë miqve, duke organizuar mbrëmje argëtuese dhe të përbashkëta për të mbajtur një ekuilibër të shëndetshëm në jetën e tyre. Në punë, ndjekja e ndjenjave pozitive mund të çojë në rezultate shpërblyese në karrierën tuaj profesionale. DemiShmangni reagimet impulsive dhe përpiquni të menaxhoni me kujdes zhgënjimin. Beqarët mund të përfitojnë nga një kafe energjike për t'i ndihmuar ata të kalojnë një ditë produktive. Është e dobishme të shmangni provokimet e jashtme dhe të prisni me durim ngjarjet, pasi situatat shpesh zgjidhen vetë me kalimin e kohës. Në punë mund të ketë një mospërputhje, por është e rëndësishme ta konsideroni si një këndvështrim tjetër, me zgjidhje kompromisi të pranueshme. BinjaketDo të keni një ndjenjë të plotësisë në ndarjen e përvojave me njerëzit e afërt. [[Shikoni**]!] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nënt [Shikoni**]!] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 6 sht 2023 — (transmetim-) Republika Çeke Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë ... Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet... Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. Në punën tuaj vazhdoni me qetësi, duke ruajtur gjithmonë përpikmërinë në respektimin e afateve. Fjala kyçe për këtë periudhë do të jetë "vetëkontroll". ShigjetariShijoni dashurinë e njerëzve tuaj të dashur në këtë pjesë të fundit të javës, një eksperiencë që do të japë një qetësi të madhe dhe do t'ju ndihmojë shumë në përballimin e angazhimeve të ardhshme. News24 Live ... Moldavia, Shqipëria favorite në një grup plot me të panjohura për 4 skuadra. 17 Nëntor, 2023. 2024-ta do të shpallet viti i pyjeve, ministrja Kumbaro zbulon ... Beqarët inkurajohen të reflektojnë për të shkuarën për të fituar mençuri nga ngjarjet e përjetuara. Në punë, është e rëndësishme të mos ndikoheni shumë nga kontekstet aktuale. LuaniYjet parashikojnë një të premte pozitive për Luanët, veçanërisht në lidhje. Një krahasim i bazuar në qëndrueshmërinë dhe sigurinë e marrëdhënies do të japë optimizëm të ri. Edhe beqarët mund të shijojnë një kohë relaksuese në shtëpi ose të argëtohen me miqtë. Në punë, tejkalimi i pengesave me entuziazëm do të çojë në rezultate më të mira nga sa pritej. Virgjeresha17 Nëntori premton një të premte të këndshme për të lindurit në shenjën e Virgjëreshës. Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Trans ... Moldavia. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht [HD LIVE] Polonia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 27 27 mar 2023 — [HD ... Kreu | Radio Televizioni ShqiptarTani Direkt Lajme-drejtpërdrejt 16:00 20 min Në vazhdim Ekspres-drejtpërdrejt 16:35 25 min PARA SEMAFORIT 15:00 98 min Imazhe Pa Za 16:40 20 min Unë jam Ismail Qemali 15:40 71 min Jetë e shkurtër me lavdi të madhe 16:50 55 min Moldavi-Shqipëri (EURO 2020) -ritransmetim 15:30 120 min Revista Javore Nr. 10 (Champions League 2023-24) -ritransmetim 17:30 30 min Klipe muzikore 15:59 95 min Abetare 1-Pjesë leximi. Në fushën e dashurisë, romanca, pasioni dhe aftësia juaj e madhe për të dëgjuar do të jenë çelësat e suksesit në marrëdhënien tuaj aktuale. Në planin e punës mund të vini në kontakt me njerëz që do të paraqesin propozime shumë interesante. AkrepiKëtë të premte do të keni një ditë përpara që mund të luhatet mes momenteve mediokre dhe të tjerash pak më të shkëlqyera. Kjo periudhë ofron një mundësi për rritje në marrëdhënie, si personale ashtu edhe profesionale. Qartësia dhe cilësia e komunikimit do të jenë thelbësore për thellimin e lidhjeve. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë. [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 15 orë më parë — [[[SPORT TV]]**] Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt live 17.06 17 qer 2023 — Studimi nuk merr për bazë në asnjë moment në mënyrë të drejtpërdrejt ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17.11.2023 HD live 22 minut 15 orë më parë — 22 minuta më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023. 5 nën 2023 — Moldavia, Armenia ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page