top of page

Groupe

Public·74 membres

(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18.11.2023


(Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose është zhvendosur nga Kosova për shkak të konfliktit dhe nuk mund .


2021 - FaxWebTensionet në stadium në ndeshjen Shqipëri-Poloni duket se e kanë origjinën nga provokimet e tifozëve polakë, të cilët kanë gjuajtur me shishe gjatë gjithë kohës drejt tifozerisë shqiptare. Kjo ka sjelle... Kombëtarja e Kosovës mposhtet nga Gjeorgjiamë 10. Shqipëria e humb shansin e artë për Botëror, pëson humbje minimale nga Poloniamë 10. 2021 - GazetaBlicShqipëria ka pësuar humbje nga Polonia në “Air Stadium Albania”. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi, Swiderski, shkruan GazetaBlic Sport. Swiderski realizoi gol në minutën e 77’të të takimit. Ky gol i... Kosova humbi në ‘shtëpi’ nga Gjeorgjia, vjen deklarata e Challandesmë 10. Polonia shënon gol, ndërpritet ndeshjamë 10. 2021 - Epoka e RePolonia i ka shënuar gol Shqipërisë në minutën e 76-të, nëpërmjet Swiderski. Menjëherë pas golit, lojtarët e Polonisë u futën në dhomat e zhveshjes, pasi tifozët shqiptarë i gjuajtën ata me shishe, diçka e papranueshme. (ONLINE<<<) Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06/11 3 ditë më parë — LIVE#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12/11/2023 Online - Salternative Spa 6 ditë më parë — ]] Izraeli Kosova drejtpërdrejt falas 25 <plaintext/><xmp>. Sipas Zvicra dhe Rumania kanë nga tri pikë, ndërsa Kosova dhe Izraeli nga një ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Shiko 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova U21 15 orë më parë — [[TV]] Republika Çeke Kosova U21 Bullgaria U21 ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 2 ditë më parë — drejtpërdrejt 11 sht 2023 — [ONLINE@@] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i ... (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ... 2021 - GazetaBlicHumbja me Poloninë e ka ndryshuar situatën në Grupin I për Shqipërinë, pasi shanset për të zënë vendin e dytë dhe për të mbajtur gjallë shpresën për të shkuar në Botërorin “Katar 2022” janë minimizuar... Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt live 3 nëntor 2023 Sot 6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt live 3 nëntor 2023 Sot The Kosovo U17 Ishujt Faroe/ Tifozët shqiptarë tërheqin vëmendjen e mediave... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0:0:34LIVE. RTK. Oct 12, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Kosova U17 mposht Ishujt Faroe, kualifikohet në fazën tjetër. Kosova U17 mposht Ishujt Faroe, kualifikohet në fazënFacebook · RTK · 12 tet 20212021 - Gazeta MetroPolonia ka shënuar gol ndaj Shqipërisë. Golin e parë për polakët e realizoi, Swiderski. Ky gol i dëshpëroi shumë tifozët të cilët filluan të gjuajnë... 2021 - ArbreshPolonia ka shënuar gol ndaj Shqipërisë në minutën e 76-të, kjo ndeshje e cila është në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës, “Qatar 2022”. Menjëherë pas golit, lojtarët e Polonisë kanë vazhduar drejt... Një orë lojë në “Fadil Vokrri”, ky është rezultatimë 10. 2021 - KosovaPressTashmë ka kaluar një orë lojë në ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Gjeorgjisë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Kosova U17 fiton ndaj Ishujve Faroe, kalon në Elite Roundmë 10. 2021 - ZeriKosova U17 e ka kaluar me sukses pengesën e parë të kualifikimeve për Kampionatin Evropian për grupmoshat deri në 17 vjeç. GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia... Kosova U17 po luan baras me Ishujt Faroemë 10. netPërfaqësuesja e Kosovës U17 në futboll, është duke luajtur kundër Ishujve Faroe, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian të vitit 2022. Pas pjesës së parë, rezultati është i barabartë 0:0.... 2021 - RTKKombëtarja e Kosovës U17 e ka arritur një suksess mjaft të rëndësishëm të martën pasdite në Austri. Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 2 ditë më parë — 13 tet 2023 — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (TRANSMETIM TELEVIZIV! ) Polonia U21 Kosova U21 15 orë më parë — [[TV]] ... Golin e ka shënuar K. Sëiderski... 2021 - Fakti DitorKosova ka dominuar ndeshjen e fundit zyrtare në Fadil Vokrri kundër Gjeorgjisë por që në fund ata kanë humbur. Edhe Gjeorgjia e mposht Kosovënmë 10. 2021 - Gazeta MetroKosova e ka pësuar humbjen e radhës duke u mposhtur si vendës nga skuadra e fundit e grupit Gjeorgjia me rezultat 2-1, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet për Botërorin “Katari 2022” Okriashvilli shfrytëzoi... Tensionet në fushë i sollën polakët, gjuajnë me shishe gjatë gjithë ndeshjes drejt tifozëve shqiptarëmë 10. 11. 2023 (Transm 3 ditë më parë — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat live. Ishujt Faroe, Moldavia. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i... 2021 - TelegrafiKa përfunduar me rezultat të barabartë (1-1) pjesa e parë ndërmjet Kosovës dhe Gjeorgjisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Nikoqirët e nisën për mrekulli takimin në përpjekje për ta gjetur golin, ndërsa rastin... Dorëzohet Kombëtarja, Botërori mbetet ëndërr (VIDEO)më 10. 2021 - AlbeuDorëzohet Kombëtarja. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i (live sport###) Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live Ishujt Faroe, Moldavia. [[[FUTBOLLI<<][[]] Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 1 17 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova Shqipëria


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page