top of page

Groupe

Public·74 membres

Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV


11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 ...


Rrjeti televiziv shqiptar i dhuroi Klan Kosovës pajisjet e vjetra për përdorim në studiot e veta. [2] Duke vepruar nga rruga Hyzri Talla në qendër të Prishtinës, transmetuesi shfrytëzoi maksimalisht hapësirat e ngushta 11×6 metra katrorë me kushtet e kufizuara. [3] Ai u kyç në frekuencat satelitore në muajin nëntor 2009. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — (ONLINE<<<) Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06/11 3 ditë më parë — LIVE#] Kosova Zvicra Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.11. Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 20 5 ditë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 2022 Ora 12 00 Balkanweb is the first interactive site about balkan... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2 2 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022... Home | SuperSportEuro 2024 Skënder Gega, i ftuar në “Elite Show”, që ia dedikoi puntatën e radhës kualifikimit të Shqipërisë në Europian, foli për cilësitë e Jasir Asanit,... Kombëtare Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi... (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 3 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra, ... [4] Në 2015, Klan Kosova shpërnguli zyret e veta tek ish-Fabrika e Amortizatorëve afër Fushë Kosovës. Shpërngulja erdhi bashkë me fillimin e transmetimit në cilësi të lartë të figurës. Në 2022, pasi u siguruan të drejtat e transmetimit nga Banijay Rights për reality shown e mirënjohur Big Brother VIP për Kosovën, Klan Kosova njoftoi që Big Brother VIP Kosova do të debutonte në këtë kanal nga 5 dhjetori 2022. [5][6] Polemikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Akuza anti-konkurrencë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Televizioni ka qenë subjekt i kritikës ndaj vetvetes dhe kompanisë simotër Artmotion në 2021, kur u shkëput nga operatorët e mëdhenj kabllor, dhe të drejtat e transmetimit iu shitën vetëm me kusht që t'i blejnë edhe kanalet e Artmotion-it bashkë me të. KosovaNews (në anglishte amerikane). Marrë më 2023-07-31. ^ Berisha, Isuf (2015-11-30). "Media integrity report: Media ownership and financing in Kosovo" (PDF). South East European Media Observatory: 6. Arkivuar (PDF) nga origjinali më 2023-06-06. ^ Klan Kosova - 7 vjet zhvillim dhe identitet - 16. 02. 2016 - Klan Kosova, marrë më 2023-07-31 ^ "Change Log - KingOfSat". en. kingofsat. net (në anglisht). Marrë më 16 shkurt 2019. [[TRANSMETIM TELEVIZIV]#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpë [[TRANSMETIM TELEVIZIV]#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 shtator 2023. 29 nën 2022 — E publikuar: 29/11/2022 Kids of Kosova 10/05/2023. [11] Emisionet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Programacioni i Klan Kosovës përfshin një varg të gjërë të emisioneve të drejtpërdrejta dhe të xhiruara më përpara, edicioneve të lajmeve, programeve socio-ekonomike dhe zbavitëse (filma, sporti, etj. tv Klan Kosova është një kanal televiziv privat kabllor me seli në Prishtinë, Kosovë. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. Kush i solli dhe nga cila komunë erdhën 56 arkivolet për familjen Jashari, rrëfehet Murtezaj - Bota SotAktuale Më: 15 nëntor 2023 Në ora: 22:45 Ilustrim Veprimtari dhe intelektuali i njohur, Xhafer Murtezaj në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCI” rrëfeu si rrallë herë në detaje ditët e vështira pas masakrës në Prekaz mbi familjen heroike Jashari. Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 12 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator ... Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · RTV 21 · RTV 21 13/01/2023. Live Kosova 1 · RTK 24/02/2023. Live · Radio Kosova 2 · RTK 24/02/2023. Live. [[SHIKO TV!! ]<<] Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 29 nën 2023 —... Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Grupo... Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — (TRANSMETIM! ) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe... Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 4 orë më parë 12 tet 2023 — 4 orë më parë — [FUTBOLLI-] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12.10.2023 23 mars 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se ... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 8 orë më parë — Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova ishte drejtpërdrejt. falas , neser shperndahet ndeshje e madhe falas. Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 Sot 17 tet 2023 — 54 minuta më parë — Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 ... (HD LIVE===) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2 ... Zvicra; Tajlandë; Tunizia; Turqia; Mbretëria e Bashkuar; Shtetet e ((FALAS)) Kosova Rumania drejtpërdrejt falas 16 qershor 2023. Dy. Vajzat, grate të reja ... Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18.11.2023 2 orë më parë — 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia ... Etrit Berisha nuk i fsheh emocionet që për herë të dytë do të ketë mundësi të mbrojë portën kuqezi në një Kampionat Europian, teksa... U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). [1] Sot ka më shumë se 230 punonjës. [nevojitet citimi] Ai është ndër transmetuesit më të njohur privatë në këtë shtet. Klan Kosova lindi si një nevojë për t’iu përgjigjur zhvillimeve më të fundit që kanë ndodhur në Kosovë dhe afrimit gjithnjë e më të madh me Shqipërinë. Duke parë interesimin e qytetarëve të Kosovës, duke qenë vazhdimisht i pranishëm në Kosovë në mbulimin e ngjarjeve të mëdha, por edhe të jetës së përditshme, TV Klan i Shqipërisë, pas 11 viteve suksesi, vendosi që të ketë jo më një degë të tij në Prishtinë, por të themelojë një televizion të ri të Kosovës. ). Ditaret e lajmeve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Klan Kosova ka katër edicione të lajmeve - në orën 11:00, 13:00, 15:00 dhe lajmet qendrore në orën 20:00. Cikli informativ poashtu mbaron me Edicioni Special në orën 23:00. Këto përfshijnë lajme të përditshme rreth mjedisit politik, ekonomik, kulturor dhe shoqëror në Kosovë. Klan Kosova - WikipediaNga Wikipedia, enciklopedia e lirë Klan KosovaLlojiTransmetues privatShteti KosovaZona e transmetimitKosovaShqipëriaMaqedonia e VeriutMali i ZiGjermaniaZvicraBashkëpunuesitTV Klan (më parë)SelitëRruga "Lidhja e Pejës", Zona Industriale, Prishtinë, KosovëProgramimiGjuha/ëtShqipPërmasa e figurës1080i (HDTV 16:9)Shërbimi i ndërrimit të kohësKlan Kosova 2PronësiaPronariKushtrim Gojani (KGO Media Investments Holding)Kanalet simotraKlan Kosova FM (radio)HistoriaThemeluar8 dhjetor 2008; 14 vite më parëNisur17 shkurt 2009; 14 vite më parëThemeluesiAleksandër FrangajBaton HaxhiuLidhjetFaqja zyrtarehttps://klankosova. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Futbolli 6 3 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Futbolli 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat.


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page